У світовому виробництві віконних конструкцій сьогодні понад 60% продукції складають вироби із ПВХ (полівінілхлориду). На житлових об’єктах пластикові вікна почали встановлювати у 1960-х роках, а першими таке скління змогли оцінити споживачі Німеччини та США. З того часу були значно вдосконалені і конструкція вікон, і матеріал профілю, і фурнітура, яка відповідає за їхню функціональність.
Вироби «MORIMOTO & Co» – надійні пластикові вікна від виробника.Виробництво металопластикових вікон – один з основних напрямків діяльності співдружності. Ми використовуємо передові технології та комплектуючі провідних світових брендів, щоб наші замовники могли купити одні з кращих пластикових вікон в Україні.
Асортимент на сайті включає вироби різних цінових сегментів. Кожен клієнт зможе підібрати оптимальний варіант з урахуванням вимог щодо вартості, технічних та експлуатаційних характеристик, а також оформлення.
Вікна ПВХ: конструкційні особливостіМаючи навіть мінімальні знання про будову віконних блоків, вам буде простіше зробити правильний вибір.
Металопластикові вікна є модульною конструкцією. Це система, яку можна збирати подібно до конструктора. Використовуючи різні типи комплектуючих, можна отримати готовий виріб із заданими параметрами та прийнятною ціною.
До основних елементів пвх вікна відносяться:
- Каркас — несуча рама, з армованого (посиленого) металом профілю. Це основа пластикових конструкцій. Профільні системи є порожнистими плитами з внутрішніми перегородками — камерами. Профілі відрізняються за товщиною зовнішніх стінок, кількістю камер, монтажною шириною. Рама повинна відповідати розмірам та формі віконного проєму.
- Стулка — відкривна частина вікна. Їх встановлюють усередині рами, вони повністю повторюють структуру каркасу (виконані з того самого профілю)
- Склопакет – світлопрозора частина віконної конструкції. Включає два і більше з’єднаних між собою скла. Залежно від побажань щодо тепло- та шумоізоляції можна замовити вікна ПВХ одно-, дво- або трикамерні. Склопакети відрізняються за кількістю, товщиною та типом скла (стандартні, удароміцні і т.д.), а також по ширині дистанційної рамки.
- Імпост — розділювачі, виготовлені з пластикового профілю. Вони є внутрішньою частиною каркасу. Імпост ділить раму на 2 або більше частини (наприклад, якщо передбачено 2 або 3 стулки), забезпечуючи додаткову жорсткість каркасу.
- Штапики — знімні пластикові накладки, що забезпечують герметичне прилягання склопакета.
- Ущільнювачі — смуги з еластичного матеріалу, які вставляють у спеціальні пази на профілі рами, стулок та імпоста. Завдяки цьому елементу забезпечується краща герметичність, гідро-, тепло- та шумоізоляція, а також захист від пилу. Ущільнювачі відрізняються за конструкцією та матеріалом (у вікнах створених у співдружності «MORIMOTO & Co» та "LUVIN" використовується синтетичний каучук EPDM і термопластичний еластомер TPE). Ущільнювальних контурів може бути кілька (2, 3).
- Фурнітура. Зручність користування, вартість пластикових вікон та навіть їхній зовнішній вигляд залежать від фурнітури. До неї відносяться петлі, ручки та внутрішні конструктивні механізми, що визначають спосіб відкривання: поворотний, відкидний, поворотно-відкидний чи розсувний.
До важливих додаткових елементів віконної конструкції відносяться підвіконня, відливи та інші аксесуари.
Поради, які допоможуть купити пластикове вікноКожен клієнт «MORIMOTO & Co» може отримати детальну консультацію, перш ніж замовити вікно. Основні характеристики, на які ми рекомендуємо звернути увагу:
- Теплоізоляція (опір теплопередачі). Дослідження доводять, що до 40% тепла із квартир та будинків йде через вікна. Єдина можливість зменшити ці тепловтрати — купити якісні вікна пвх із високим коефіцієнтом опору теплопередачі: чим вища цифра, тим краще. Для житлових об’єктів норма визначається з урахуванням температурної зони. В Україні рекомендовано показники 0,7 (ІІ температурна зона), 0,9 м2хоС/Вт (І температурна зона). Максимальні показники наших ПВХ-вікон досягають 1,3 м2хоС/Вт.
- Звукоізоляція. Щоб забезпечити комфорт у квартирі чи офісі, важливо подбати про шумоізоляцію. Залежно від вибраного вікна цей показник може змінюватись від 25 до 41+ дБ.
- Кількість та комбінація стулок. Залежно від розмірів віконного проєму, призначення та оформлення приміщення можна замовити одно-, двостулкові або тристулкові пластикові вікна (це стандартні варіанти, крім яких можливе виготовлення арочних конструкцій та інших нестандартних вікон). Для широких балконних проємів при необхідності створюються багатостулкові конструкції. Кількість стулок – важлива характеристика, від якої залежать функціональні можливості та ціна вікна.
- Механізм відкривання. Металопластикові вікна можуть бути глухими і відкривними. Другий варіант кращий з точки зору зручності користування та догляду (вікна, що відчиняються, простіше мити із зовнішнього боку). Наявність стулок, що відчиняються, є однією з вимог безпеки (необхідно забезпечити відчинення вікон з метою вентиляції та можливості евакуації). Існує кілька способів відчинення: поворотний, відкидний, поворотно-відкидний та розсувний.
- Кількість камер у профілі та склопакеті. Від конструктивних особливостей цих основних елементів вікна пвх залежать ціни, а також параметри тепло- та звукоізоляції. Чим більше камер, тим вища вартість та нижча тепловтрата.
Слід відрізняти поняття камерності у профілі та склопакеті. Сучасні профілі можуть бути 3, 5, 6 та 7-камерними. Чим більше камер, тим вищі ізоляційні властивості, а також ширший і важчий профіль. Склопакети можуть бути однокамерними (одна повітряна камера та 2 скла), двокамерними (2 повітряні камери та 3 скла) та трикамерними (3 камери між ними та 4 скла). Важливо враховувати, що зі збільшенням кількості камер збільшується вага конструкції та товщина склопакета. Тепло- та звукоізоляційні характеристики можна покращити і за рахунок енергоефективних стекол зі спеціальним напиленням.
- Клас профілю. Характеристики міцності, довговічність і ціна пластикових вікон залежать від якості профільної системи. Провідні виробники використовують ПВХ-профіль А-класу, відмінною рисою якого є потовщені зовнішні (мінімум 2,8 мм) та внутрішні (мінімум 2,5 мм) стінки.
- Ширина профілю. Цей параметр легко перевірити, вимірявши ширину рами за допомогою лінійки. Стандартні варіанти – 58, 60, 70, 82 мм. Чим більша монтажна ширина, тим більше камер у профільній системі (58мм — 3 камери, 70 мм — 5 камер, 82 мм — 7 камер), тим він тепліший і, як правило, тим більший склопакет можна з ним комбінувати. Наприклад, профіль VEKA SOFTLINE 82 — хоч і дорогий, але й один із найнадійніших і найтепліших варіантів.
В описі кожної моделі вікна вказуються основні характеристики та можливі модифікації.
Металопластикові вікна Premium, Comfort та StandartЩоб спростити вибір ПВХ конструкцій, ми розробили оптимальні моделі в різних цінових категоріях.
Серії Standart, Comfort та Premium відрізняються за типом профільної системи (WHS 72 мм, VEKA 70 мм та VEKA 82 мм відповідно). При цьому кожен клієнт може підібрати модифікацію, яка максимально відповідає конкретним запитам.
При замовленні вікон у нашому онлайн-магазині є кілька варіантів вибору:
- Товщини склопакетів. Наприклад, модель Comfort передбачає встановлення одно- та двокамерного склопакета товщиною 24, 32 або 40 мм, а модель Premium – дво- та трикамерних пакетів товщиною 44 та 52 мм.
- Тип скла. Для покращення теплоізоляційних властивостей у будь-якій моделі можна встановити енергозберігаючі та сонцезахисні стекла, а також спеціальну теплу дистанційну рамку. Зменшити тепловтрати через склопакет допоможе закачування у камери інертного газу (інертний газ підсилює дію енергозберігаючого скла) – така опція доступна для всіх модифікацій ПВХ-вікон.
- Спосіб відкривання та провітрювання. При виготовленні віконних конструкцій ми використовуємо фурнітуру відомого німецького бренду Winkhaus, асортимент якого включає механізми для поворотного та відкидного відчинення, унікальну систему провітрювання по периметру, звичайні та приховані петлі, а також стандартні ручки для вертикального розміщення та ручки для встановлення внизу горизонтальної площини. Такий великий вибір варіантів дозволяє створити ідеальне вікно з урахуванням особливостей приміщення та потреб користувачів.
Велика увага приділяється естетичному оздобленню.
Залежно від особистих уподобань, особливостей інтер’єру та екстер’єру Ви можете купити пластикові вікна від виробника, оформлені у різних кольорах. Сучасні технології ламінування дозволяють отримувати ефектне, міцне декоративне покриття різних фактур та відтінків.
Все більшої популярності набувають пластикові вікна зі шпросами, які також можна замовити у нашому онлайн-магазині. Наші консультанти допоможуть Вам зробити вибір між накладними та внутрішніми декоративними елементами. Використання шпросів – гарне рішення для оформлення великих вікон.
Безпека – на першому місціПри встановленні металопластикових конструкцій у приватному будинку, а також на перших та останніх поверхах висотних будівель доводиться враховувати високі ризики квартирних крадіжок.
Більшість пограбувань здійснюється шляхом проникнення через вікно. Мінімізувати ризики дозволяють протизламні вікна – скління, що передбачає використання спеціальної зламостійкої фурнітури та ударостійкого склопакета. У наших каталогах ПВХ-вікон представлені ліцензійні вікна з класами захисту RС1N і RC2 (N), оснащені протизламними зачепами Winkhaus, які відрізняються високим рівнем опору при спробі злому з використанням викрутки, лома та ключів.
Ви можете саме зараз подати заявку на розрахунок вартості відповідного вікна за допомогою онлайн-калькулятора або замовити зворотній дзвінок для детальної консультації з будь-яких видів металопластикових вікон.